Ubytování

Ubytování na Lipně – 3 Samostaté mezonetové apartmány

Apartmán A– kapacita 8 osob, celkový rozměr 125m2 / kuchyňská a obývací část-48m2, 3x oddělené ložnice, každá cca 13 m2, 2x koupelna cca 8m2/

Apartmán B -kapacita 4 osoby, celkový rozměr 78 m2 /kuchyňská a obývací část-30m2, 1x ložnice cca 17 m2, 1xWC, 1x Koupelna cca 4m2/

Apartmán C – kapacita 8 osob, celkový rozměr 125m2 / kuchyňská a obývací část-48m2, 3x oddělené ložnice, každá cca 13 m2, 2x koupelna cca 8m2/

Každý apartmán má vlastní vchod a krytou terasu na venkovní posezení opatřenou masívním zahradním nábytkem a plynovým grilem. /velikost cca 20m2/

Vybavení apartmánů

Jelikož se jedná o mezonetové ubytování, tak v každém apartmánu se v přízemí nachází, kuchyňská linka s jídelním stolem a dále volně navazující obývací část určená k odpočinku a zábavě. V patře se pak nacházejí pokoje určené na spaní. Sociální zázemí je zajištěno jak v přízemí, tak v patře.

Kuchyňská linka – je vybavena v „retro“ spotřebiči /digestoř, elektrická varná deska, elektrická trouba, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, topinkovač a rychlovarná konvice/ a veškerým kuchyňským nádobím a dalšími potřebami.

Jídelní kout – srubový jídelní stůl a židle

Obývací část – kožená sedací souprava, srubový konferenční stolek, LDC televizor. Apartmány A a C mají navíc k dispozici krbová kamna na dřevo.

Ložnice – apartmány A a C mají 3 samostatně oddělené ložnice v dispozici – 3 lůžka, 2 lůžka, 3 lůžka.

Apartmán B má 1 ložnici se 4 lůžky

Apartmány jsou vybavené masívní nábytkem – postele s kvalitními matracemi a přikrývkami, dále skříň, komoda a noční stolky.

Koupelna, WC – apartmány A a C mají k dispozici 2 koupelny /1x v přízemí a 1x v patře/, Obě jsou vybavené umyvadlem, sprchovým koutem a záchodem a fénem.

Apartmán B – má samostatné WC s umyvadlem v přízemí a v patře koupelnu se záchodem a sprchovým koutem

FREE WIFI internet zdarma v celém objektu.

Samozřejmostí je čisté povlečení, ručníky, osušky, utěrky, toaletní papír, mýdlo, jar, houbička, tablety do myčky /2ks á den/, sušák na prádlo. Pračka je k dispozici po dohodě.

Teplo zajišťuje tepelné čerpadlo a vytápění je umístěno v podlaze. V apartmánech A a C je možno topit v krbových kamnech. Dřevo je k dispozici. V objektu se nachází vytápěná kolárna a lyžárna s vysoušečem lyžařských bot.

Okolí srubu tvoří rozsáhlá zahrada, kde lze využít otevřené ohniště a dále se zde nachází zázemí pro dětské hry – pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína.

Hosté mohou využít v suterénu situovanou hernu, kde je k dispozici kulečníkový stůl, ping pong stůl, šipky, stolní fotbal a hrací koutek pro nejmenší návštěvníky. Pro ně je připravena i dětská jídelní stolička a dětská postýlka s ložním prádlem /za poplatek/.

Vlastní parkovací místo v objektu je zdarma.

Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. V případě velkého nepořádku Vám bude účtován poplatek 500,- Kč za úklid. Při odjezdu prosíme vykliďte nádobí z myčky, založte nádobí do kuchyňské linky a vyneste odpadky.

Minimální délka pobytu v apartmánu je na 2 noci.

Všechny naše apartmány jsou nekuřácké! Vzhledem k tomu, že se jedná o dřevěnou stavbu, je přísný zákaz kouření v celém objektu včetně venkovní dřevěné terasy. Všude jsou umístěná velmi citlivá kouřová čidla. Rodiče odpovídají za bezpečnost svých dětí v objektu i před ním. Domácí zvířata nenechávejte v apartmánu bez dozoru.

V blízkosti apartmánů se nachází obchod s potravinami /cca 800m/, a pokud dáváte přednost stravování v restauraci v obci jich naleznete několik. /jedna z nich je vzdálena cca 200m od vašeho ubytování/

Těšíme se na Vaši návštěvu. Rezervace online zde